Uzm. Dr. Ahmet ATALAN

Göğüs Hastalıkları Polikliniğimizde tüm akciğer hastalıklarının tanı , tedavi ve takibine yönelik poliklinik hizmetleri verilmektedir. Göğüs hastalıklarında da diğer bölümlerde olduğu gibi, teşhis için çeşitli yöntemler kullanılır.Bunlar akciğer grafilleri ve tomografileri, allerji testleri, solunum fonksiyon testleri, bronkoskopi, çeşitli kan ve idrar testleridir.

Sabah baş ağrısı ile uyanma, horlama, gündüz uykusuzluk, uykuda nefes durması v.s. gibi şikayetler ile başvuran hastalarımıza da uyku laboratuvarımızda hizmet verilmektedir.

  • Alerjik Astım Tanı ve Tedavisi
  • Solunum Fonksiyon Testleri
  • Alerji Testleri
  • Üst ve Alt Solunum Yolları Enfeksiyonları Tedavisi
  • Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalıkları
  • Sigara Bırakma

2 thoughts on “Uzm. Dr. Ahmet ATALAN

  1. ahmet bey hem harika bir Dr hem kişilik olarak sevecen samimi alçak gönüllü bir şahsiyet rahmetli anneciğim yıllarca ilgilendi annem ve tüm ailemizin gönlünü kazanmış bir Dr kendisi sağlık başarı daim olsun hayatında

  2. Esim, cok önemli ve ağır bir akciğer rahatsızlığı nedeniyle Medigun Hastanesi Yoğun Bakım Servisine kaldirildi. 5 gün sonra da yataklı servise alındı. Doktor Ahmet Bey, eşimle çok yakından ilgilendi. Uyguladığı tedavi, eşimi çok rahatlattı. Hastasıyla ve hasta yakiniyla kurduğu ilişki son derece ilgili ve insancıl. Ahmet Hoca, çok iyi bir hekim. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir